Senioru deju kolektīvs SIDRABVILNIS

  _quot_Kvele_quot__jubilejas_ko_67 - Copy DSC_2348 - Copy DSC_6293 - Copy

Kolektīvs dibināts: 2010. gadā
Vadītāja: Ingrīda Lūka
Nodarbību vieta: Liepājas Latviešu biedrības nams, Rožu laukums 5/6
Nodarbību laiki:

  • Otrdienās   18.00 – 20.00
  • Ceturtdienās 18.00 – 20.00

Mob. tālrunis: 2 9117552
Fakss: 6 34 23505
E-pasts: kulturas.centrs@dome.liepaja.lv vai ingried@inbox.lv

Moto: Lecam pa vecam, lecam pa jaunam!

Pēc vairāku gadu pārtraukuma, tika nolemts izveidot Liepājā senioru tautas deju kolektīvu. Un tā, 2010. gada 7.oktobris tiek iezīmēts kā šī kolektīva dzimšanas diena. Bet 18. novembrī senioru deju kopa jau priecē skatītājus piedaloties savā pirmajā svētku koncertā. Šis datums kolektīva vēsturē tiks ierakstīts arī ar vārda iegūšanu, jo pēc koncerta Tautas mākslas un kultūras centra radošajiem kolektīviem tika dots uzdevums – izdomāt senioru deju kopai nosaukumu. Bija ļoti daudz un dažādi varianti, bet pašiem dejotājiem vislabāk patika TDA „Rucavieša” jauniešu ieteiktais – „Sidrabvilnis”.
2011.gadā pats galvenais notikums bija piedalīšanās XVI Senioru Deju svētkos Ikšķilē.

Senioru deju kolektīvs ir aizsācis savu 6. sezonu. Aiz muguras jau pirmie kolektīva Vislatvijas Dziesmu un Deju svētki, kurus dejotāji pārstāvēja godam. Kolektīvs ir ticis pie jauniem tērpiem un kolektīva karoga. No 4 pāriem, kas aizsāka kolektīva darbību, šajā sezonā kolektīvā jau dejo 12 sievas un 8 vīri.

2014. gada augustā kolektīvs devies arī savā pirmajā ārzemju ceļojumā uz Ungāriju, kur piedalījās “XI St.Stephens Internacional Folk Dance Festival”.

Deja – tā ir mīlestība, atslodze no ikdienas darbiem, atpūta, satikšanās ar vienādi domājošiem un, protams, darbs, bet patīkams – tā saka paši dejotāji!